Hizmetlerimiz

Hayal gücünüzün sınırlarını zorlamaya hazır mısınız ?

Özel anlarınızı unutulmaz kılalım...

Düğün Hikayesi

Günümüzde yeni yeni popülarite kazanan ve bizim uzun zamandır hizmetini vermiş olduğumuz bir hizmettir. Yurt dışında yıllardır yapılmaktayken günümüz teknolojisi ile ülkemizde de yaygınlaşmaya başlamıştır. Düğün sabahından başlayarak düğünün bitimine kadar her şeyi bir senaryo gibi düşünüp hatta kişi taleplerine göre özel hazırlanmış bir kompozisyon dahilinde planlanarak kamera ve fotoğraf çekimlerinin bu çerçevede yapılmasıdır. Fotoğrafçı ve kameraman ekibi düğündeki çekimleri, oluşturduğu bu düğün hikayesi etrafında bir araya getirerek bir film hazırlar.
Özel bir davetiye...

Save The Date

Save the date, düğün/nikah tarihinizi sevdikleriniz ile önceden paylaşmak üzere oluşturulan bildirimdir. Bu bildirim son dönemde fotoğraf ve video ile birleştirilerek yaratıcılığı yüksek ve farklı bir davetiye haline dönüşmüş durumdadır ve kavram olarak düğününüz öncesinde yapılacak bir video çekimi ve bu çekim sonrasında elde edilecek videolardan bir davetiye hazırlanması sürecini kapsamaktadır. Dünyada özellikle Avrupa'da yapılan düğünlerin neredeyse vazgeçilmez bir parçası olan ‘’Save The Date’’ konsepti düğünü olacak çiftlerin düğün tarihini bir birinden güzel ve eğlenceli video ve fotoğraflar ile sosyal medyadan yada e-posta ile ilan etmesinin şu sıralar en popüler yollarından birisi.
Özel anlarınız tek bir karede...

Dış Çekim

Dış Çekim uzun zamandır popülaritesini koruyan hala da korumakta olan farklı mekanlarda farklı karelerde en özel anılarınızı doruklarda yaşamanıza sebebiyet veren kadrajdır. Genellikle düğün öncesi yada düğün günü yapılmaktadır. Çekim ekibinin ne kadar hayal gücü sağlam olursa fotoğraflarınızda o kadar güçlü olur.
En güzel çekim estetikliyle...

Drone Çekim

Drone Çekim havadan yapılan çekimdir. Uzun zamandır kullandığımız ve de en özel anlarınızı havadan görmenize olanak sağladığımız en güzel çekim estetikliyle size sunduğumuz çekim yöntemidir. Bu çekim yöntemiyle Düğün Hikayelerimize farklı bir bakış açısı katmaktayız.